Studio Moderno No Centro De Sao Paulo

  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen in de wijk Jakarta Noord van São Paulo, op slechts 1 km van het Teatro Municipal de São Paulo, Studio Moderno No Centro De São Paulo van 42 m² biedt uitzichten op de tuin. Het appartement met een stoomcabine, een solarium en een sauna is ideaal voor 3 gasten en ligt net om de hoek bij Parque Minhocao.

De 1-badkamer accommodatie biedt een patio, een balkon en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

De mogelijkheid om biljart zal de ervaring van de gasten een meerwaarde geven.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Studio Moderno No Centro De Sao Paulo een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.

Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op ongeveer 25 minuten wandelafstand van het Museu Catavento. Studio Moderno No Centro De Sao Paulo heeft een welgelegen locatie op slechts een paar stappen van Santa Cecília metrostation. Deze accommodatie bevindt zich op ongeveer 2 km van het Pátio do Colégio. Dit appartement is gesitueerd in de buurt van Julio Prestes treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Moderno No Centro De São Paulo
Flat Completo No Metro Santa Cecilia Com Piscina - Sauna - Garagem
Mobiele prijsaanbieding

Flat Completo No Metro Santa Cecilia Com Piscina - Sauna - Garagem

6.2
Aangenaam 22 beoordelingen
243 m van de accommodatie
Boulevard Stay
Mobiele prijsaanbieding

Boulevard Stay

9.0
Schitterend 3 beoordelingen
314 m van de accommodatie
Novo Studio Vista Copan & Terrace Italy Sp
Mobiele prijsaanbieding

Novo Studio Vista Copan & Terrace Italy Sp

417 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    13 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum
    • Biljart/ Pool tafels

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Eten

    • Bar/ lounge
    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Keukengerei

    Zakelijke faciliteiten

    • Zakencentrum

    Voor kinderen

    • Speelzaal

    Recreatie

    • Oneindige zwembad
    • Ligstoelen
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Spa en wellnesscentrum
    • Solarium
    • Sauna
    • Stoomcabine
    • Jacuzzi
    • Massage
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Verkoopautomaten
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Moderno No Centro De Sao Paulo gelegen?
      Studio Moderno No Centro De Sao Paulo is in de wijk Jakarta Noord van São Paulo gesitueerd, op slechts 1 km van het Teatro Municipal de São Paulo.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio Moderno No Centro De Sao Paulo?
      Populaire attracties in de buurt van Studio Moderno No Centro De Sao Paulo zijn onder andere het Pátio do Colégio, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Studio Moderno No Centro De Sao Paulo te verblijven?
      Een overnachting in Studio Moderno No Centro De Sao Paulo kost $33.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Studio Moderno No Centro De Sao Paulo?
      Restaurants in de buurt van Studio Moderno No Centro De Sao Paulo zijn onder andere Terraço Itália en A Casa do Porco restaurants, gelegen op ongeveer 13 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Studio Moderno No Centro De Sao Paulo?
      Bij Studio Moderno No Centro De Sao Paulo kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 42 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    13 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Moderno No Centro De São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten